Hurá, jsme na Minitáboře!

Milá maminko, milý tatínku,
tak jsme na Minitáboře! Jak jistě víš, dostat se na Sázavu nebylo vůbec jednoduché! Kvůli dopravní špičce jsme se zpozdili. Naštěstí ale naši vedoucí nám drželi místečka v autobusu a tak nám to vlastně vůbec nevadilo.

Jakmile jsme dorazili, Romča nás nakrmila kuřátkem s br. kaší a hlavně jsme si konečně pokecali s našimi kamarády, na které jsme se tolik těšili! Dokonce jsme si vybrali chatku, na které budeme spát  a ještě ke všemu jsme si tam mohli i vybrat vlastní kamarády. No prostě pohoda!

Na nástupu nás pan hlavní vedoucí Dvořka oficiálně přivítal na Minitáboře a představte si (!!!) normálně jsme si mohli vylosovat vlastní vedoucí!

Oddíl A si vylosoval Lukáše, oddíl B Davida a oddíl C Míšu. To ale nebylo všechno! Protože je tady vedoucích jak žížal po dešti, tak jsme si ještě k sobě vylosovali další "děti" z řad vedoucích! Takže Céčku přibyl do oddílu vedoucí Jižíček, Baruška a Vojtíšek. Áčku přibyla Verunka a Janička a Béčku Jajda a Kája. Ti vedoucí-děti jsou tady hrozný paka!! Pořád je musí náš hlavní oddílový vedoucí napomínat a dávat jim kliky a dřepy!!!! No hrozný prckové!!!

Teď dopoledne jsme vyrazili na výpravu do Sázavy s vtipnými úkoly do Celo-minitáborové-oddílov-etapové-hry, tak nám držte palce!!

Ale hlavně dávejte pozor po večeři! Dostali jsme totiž za úkol vymyslet vtipné promo video na velký letní tábor a budete to Vy naši rodiče, kdo ho budou hodnotit! Prý se na stránkách tábora objeví videa od každého oddílu a to, které získá nejvíc kladných ohlasů, ať už na Facebooku nebo přes e-mail, vyhraje tuhle hru a přiblíží jeden z oddílů blíž k hlavnímu speciálnímu pokladu!!

Tak to sledujte nebo prohrajem!!!!

 

Vaše děti!