Na co nezapomenout

Na co nesmíte zapomenout, když posíláte dítě na tábor

Celou přihlášku obavíte na našem webu. Vyplňte ji prosím poctivě a nezapomeňte na poznámky a přání dětí. V přihlášce je na to kolonka. Rádi bychom vyhověli všem přáním dětí, ale bohužel není fyzicky možné a spravedlivé splnit všechny požadavky dětí na rozmístění do oddílů nebo do chatiček. Není například možné být na chatce se starším dítětem nebo mít v oddíle naprosto všechny svoje kamarády bez ohledu na věk. Přání dětí se pokusíme vyhovět, ale nemůžeme garantovat, že bude na sto procent splněno.

Platba tábora

Následně je potřeba zaplatit tábor a to nejpozději do 31. května. Pokud do té doby nebude na táborovém účtě uhrazená cena za tábor, bude místo na táboře nabídnuto náhradníkovi. Na našem webu je každý rok zveřejněný seznam přihlášených dětí. Zkontrolujte si, že vaše dítě evidujeme.

Faktura pro zaměstnavatele za tábor

Za každou naší táborovou akci, kterou platíte si od nás můžete zažádat fakturu pro vašeho zaměstnavatele, který vám na tábor přispívá nebo ho přímo hradí. Pokud jste nevyplnili kolonku v elektronické přihlášce, napište nám na email tabornadvorku@seznam.cz následující údaje:

 • za jaký produkt chcete fakturu (letní tábor nebo jarní Minitábor) společně s rokem, kdy se daná akce koná
 • jméno dítěte
 • datum narození dítěte
 • adresu a IČO zaměstnavatele
 • částku
 • email, kam poslat fakturu (pokud ho nevyplníte, pošleme fakturu zaměstnavateli poštou)

Jakmile je platba vyřízená, zbývá jen vypravit dítě na naší akci.

Odjezd na tábor

Odjezd se už tradičně koná na parkovišti vedle polikliniky v ulici Antala Staška u zastávky metra Budějovická, kde pro táborníky přijíždí vždy dva autobusy. Den odjezdu je každý rok předem vyhlášen, čas srazu také. Většinou se scházíme na 11hodin dopoledne (může se změnit, záleží na dopravci).

Z toho místa odjíždějí i jiné tábory, proto prosím přijďte včas a dávejte pozor, kde jsou vedoucí ze Sázavy, vždy jsou velice dobře rozeznatelní podle klasických převleků!

Dítě s sebou musí mít:

 • potvrzení od lékaře, že je způsobilé k rekreačnímu pobytu (nesmí být starší než 2 roky)
 • bezinfekčnost (na tomto formuláře musí být uvedeno datum odjezdu na tábor)
 • kopii kartičky pojištěnce (starší děti u sebe mohou mít i originál, ale doporučujeme donést vedoucímu kopii pro všechny případy)

Všechny tyto formuláře si můžete stáhnout zde.

Pozor! Bez těchto dokumentů dítě nemůže odjet na tábor!

Dítě s sebou k odjezdu též může přinést:

 • Kapesné, které bude předáno do úschovy vedoucímu
 • Léky, které musí dítě pravidelně brát - u odjezdu jsou předány zdravotníkovi

Co si s sebou sbalit?

Samozřejmě nesmíte zapomenout si prohlédnout náš dokument "Co vzít na tábor", aby dítě s sebou mělo všechno, co bude potřeba a také nemělo to, co potřebovat rozhodně nebude (mobilní telefon aj.). Důrazně doporučujeme malým dětem podepsat jejich věci a oblečení. Velice to zjednodušuje identifikaci věcí na chatce, kde se sejde 8 malých dětí.

No a hurá na tábor!

V průběhu tábora

Často aktualizujeme náš web a také facebook.

Můžete zde najít vzkazy od hlavního vedoucího a hlavně pak fotografie z jednotlivých dnů tábora.

Často také připravujeme pro rodiče různé hry o vtipné ceny.

Prostřednictvím našeho Facebooku také můžete posílat vzkazy vašim dětem, které mu budou předány, stejně tak můžete vzkaz poslat na náš email: tabornadvorku@seznam.cz.

No a pak se můžete těšit na návrat svých vyřáděných děcek.

Návrat z tábora

Přijíždíme okolo poledne. Přesný čas oznamenujeme na našem webu, buďte prosím na srazu včas, ať děti nemusí dlouho čekat, až si je převezmou rodiče.

Od vedoucího pře předání dítěte obdržíte léky, zbytek kapesného a dokumenty, které jste dali vedoucímu při odjezdu.