Tablo vedoucích

Hlavní vedoucí

Pavel Dvořák
Dvořka, Dvorson

Oooooo velký Dvorson! Zakladatel tábora a nejhlavnější z hlavních vedoucích. Bez toho by tábor nebyl. Nejčastěji ho potkáte, jak zastavuje dopravu na Čerňáku nebo krmí štamgasty na plavečáku v Hloubětíně. Činorodý to muž! Sláva mu!

Pohlavní vedoucí

Silvie Krajsová
Stará Moja

Organizační vedoucí

David Kučera
Kůča

Kůča jezdí neskutečně dlouho. Prošel si kidem, půlčíkem, praktikantem, vedoucím a dneska dělá vedení a k tomu ještě tatínka. Bez něho si tábor těžko někdo dokáže představit. 

Olda Hanuš
Hagrid, Háďa

Hagrid by vlastníma rukama postavil i pyramidu a levou by stihl vztyčit Stonehenge. Můžete ho potkat na lince metra C v Praze, nikoliv v Brně. Je totiž mašinfíra! A Olda hasí plameny, po žhářích háže kameny!

Vojtěch Tranta
Vojta

 

Táborový maniak. Táborem prolezl od dítěte po vedení tábora. Z každé kraviny udělá koláčový graf nebo aspoň křivku. Všechny otravuje zápiskama, poznámkama, číslama a čárečkama. Za léto stihne tak 2 - 3 tábory. Ve volném čase hraje na všemožné hudební nástroje, chytá ryby, fandí Slavii a shání lístky na Cimrmany.

Vypichovač

Lukáš Bruder
Hobit

Jeden z manželů Bruderových. Bez svého druha Dejva by nedal ani ránu. Až si zavoláte taxi tak ho můžete potkat.

Míša Tokolyová
Míša

Míša je budoucí právník a je z nás zcela jistě ta nejbohatší, aspoň teda teoreticky :)). Potkáte jí učící se s jejím pejskem nebo na Karlově univerzitě. A víc psát nebudu, nechci dostat do držky.

Tomáš Mička
Tomáš

Tom je člen bezpečnostního sboru České republiky - je to policista a tak se nám stará o důležitou pomoc pro vedení a nejen o ní!

Zdravotník

Barbora Vysušilová
Bára

Fešná slečna zdravotnice, která s námi letos jede již podruhé.

Doktor
Drasťa, Doctor
Marie Jorníčková
Máňa

Máňp prodělala změnu z vedoucí na zdravotníka. Když zrovna nezachraňuje svět a bolavá bříška, tak ráda jí, spí a jezdí na koni.

Vedoucí

David Rábl
Dave, rabling

Dejva má každý rád. Von se nepřetrhne, ale je s nim legendární sranda a každý kid s ním chce být v oddíle. Vyrostl u nás na táboře, jak jinak a pak přivedl svojí manželku Hobita.

Filip Drastich
Fífa/Fíla, Dráždich

"Poctivá bída"

Jana Moravová
Džej, Janča

Janča jezdí dlouhá léta snad už od minulé dekády od roku 2008. Nyní je již druhým rokem vedoucí. V civilu jí můžete potkat jak si láme kosti, žebra, chrupavky a jiné části těla při baletu a fňuká nad vysokoškolskym studiem.

Jirka Dědourek
Jiřík

Jirka je ten z nejšikovnějších. Pokud se vám cokoliv kdykoliv rozbije, Jirka bude vědět, jak to opravit. Je to jedna z mála náplav, ale pro jeho kvality jsme ho prostě museli mezi nás přijmout. Jezdí od roku 2016.

Josef Staněk
Pepíno

Josífek u nás též vyrostl! Praktikantuje od roku 2018 a nyní si vyzkouší roli vedoucího. Až si necháte dovézt nákup, tak se ke kurýrovi chovejte slušně, aby pak vašemu dítěti nedal butrák, Pepa vám ho totiž může dovézt :)). 

Kateřina Michovská
Kačka

Kačka je tábornice až z dalekých Sudet od Nejdku u Karlových Varů. Na tábor s náma jezdí od mala a obrovská vzdálenost pro ní nebyl problém. Prošla si prákošením a dneska je spolehlivá vedoucí.

Lucka Palasová
Lucifer

Lůca je sázavákem od roku 2010 a prošla rolí dítěte, praktikanta a nyní jezdí jako vedoucí. Má nejlepší humor v celém táboře, směje se každý blbosti a hrozně ráda vyhrává.

Radek Muchna
Ráďa, Zvratek

Rozhodně největší kariérista z tábora. Na táboře vyrostl, prakticky jako každý člen. A dejte si na něj bacha v roce 2018 vyhrál CETEH!

Sára Muchnová
Sáruš

Sára jezdí už od embrya, už ani neví, kdy poprvý na táboře byla. Ceteh zná už i pozpátku a sní vám každou oplatku.

Zuzka Šlechtová
Zuzka

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Je to mladá ambiciozní začínající tudentka práv, snad ji to nadšení vydží stejně, jako její láska k Sázavě!

Praktikanti

Adam Andrlík
Andrlik, Drahoš

Adam s námi též jezdí od 5 letého prcka. Praktikantuje už několikátým rokem a rád by šel výš a výš, protože prochází změnou identity, kdy se chce stát Jiřím Drahošem, aby také mohl kandidovat na prezidenta. Je to úspěšný maturant!

Adam Drastich
Adámek Dráždich

Adámka můžete potkat buďto jak šprtá na zkoušky na mediciíně, nebo ho případně můžete vidět, jak prověřuje svůj nevyčerpatelný fyzický fond na florbalovém hřišti.

Adéla Hanušová
Áďa

Další protekční harant s uměleckou dušičkou a neustálým úsměvem na tváři. 

Adéla Palasová
Áďa, Pinďa

Áďa je velký vtipálek a kolektivní hráč, jezdí na Sázavu už od roku 2010 a pro svou výšku si vysloužila přezdívku Pinďa.

Anežka Vlčková
Anežka

Báječna paní učitelka a skvělá slečna praktikntka, která se s námi letos již podruhé vydává vstříc táborovým dobrodružstvím.

Anna Dvořáková
Anička

Netřeba představovat...naše malá hvězdička, která nám na Sázavě září už sakra dlouho a letos se blýskne jako praktikantka.

David Dušek
Dušková

Jedno z mnoha dítek, které na našem táboře strávilo nejdeny prázdniny! Je to poctivý žák a zapálený sportovec.

Jarda Horák
Jarda

Pro Jarouškovy oči plane srdce každé! Jezdí s námi už sakra dlouho a jistě ještě dlouho bude! Je to filmový a seriálový mág a má rád oldies...

Kristina Kořínková
Týna

Protekční Týna je fitness maniak a guru. Je správně praštěná, tudíž je zrozená pro post praktikantky.

Magdaléna Hanušová
Máďa

Jedna z protekčních harantů, který se na Sázavě potácel aniž by ještě pořádně uměli chodit! Letos si to poprvé zkusí v pozici praktiknatky.

Marie Nečasová
Mája

Usměvavá studentka, která si s námi letos poprvé střihne roli praktikantky.

Martin Kostka
Kostka

Jeden z odvážlivců, co letos jede poprvé, jakožto praktikant. Dlouhá léta jezdil jako dítko, ale již mu to prý stačilo!

Nikola Vojenčiaková
Nikča

Jedna z klanu Vojenčiáků, letos poprvé jede jakožto odvážná praktikantka.

Ondřej Skowronek
hOndřej, Maják

Náš maják společnosti, který přijíždí až z daléké exotické Ostravy, aby se chopil role praktikanta.

Petra Dvořáková
Péťa

Šikovné děvče s uměleckým duchem! Po dlouhých letech opouští pozici dítěte a přidává se mezi praktikanty.

Terezie Březinová
Březinka

Milovnice Sázavy a sportu Terezka s námi jezdí od dětských let a letos opět jede, jako posila do našich praktikantských řad.

Valentýna Ploskina
Válec

Valentýna praktikantuje od roku 2018. V roce 2019 úspěšně ukončila gympl a příští rok ukončí své vysokoškolské studium. Ještě aby ne s její studijní morálkou!

Veronika Růžičková
Seruna

Verča je proslulá svojí pedagogickou brilantností, která se dá ilustrovat na: "Dejte si přezku za patičku!". Hraje na kytaru a moc hezky kreslí!

Kuchyně

Romana Kořínková
Romča, Bobina
Zdeněk Archleb
Zdenda

Vzpomínáme na... (navždy členy sázavské rodiny jsou...)

Pohlavní vedoucí

Gabča
Gabča

Organizační vedoucí

Honza
Honza
Míša Archlebová
Míša

Podpůrná organizační vedoucí

Ondra Šalda
F. X. Šalda

Vypichovač

Bára Štálová
Black Widow, Bára
Karolína Dědourková
Karel, Kája
Kateřina Kůželová
Kačka
Kristýna Švarcová
Karel
Lukáš
Lukáš

Zdravotník

Eliška Trtková
Eeeeeliška

Eeeeliška s námi jezdí od roku 2018 a stará se o zdraví našich táborníků a krásu našich dekorací. V civilu se též pečlivě stará o zdraví jejích pacientů.

Vedoucí

Andrea
Andrejka
Aneta
Anetka
Anicka
Anicka
Dana Moravcová
Wonderwoman, Danča

Wonderwomen  je nesmrtelnou posilou  z jiného  světa.  Se svým lasem  pravdy,  nadlidskou silou a oddaností  pro  věk je jisté, že povede oddíl  jak nejlépe umí a to právě k vítězstvím nad vším zlem  světa.

Fanda
život je krásnej
Gabriela
Gabča
Jaroslav Kroupa
Jára

Jára s námi jezdí od jeho dvanácti let. Je to mistr instalatér, takže pokud vám někde tečou trubky, můžete si ho zavolat na pomoc! Jezdí s námi snad už od roku 2012 a v roce 2019 povýšil z prákoše na vedoucího.

Jiří Stupčuk
Freddie

Legenda se vrácí! Comback po 8 letech v exilu zažívá v roce 2019 táborová legenda Jirka Stupčuk alias Freddie Mercury! Těšíte se na jeho dokonalé imitační vystoupení skvělého Freddieho Mercuryho? A závěrečné "We are the champions" v jeho režii? My jo! V civilu není Freddie civil, nýbrž podplukovník Policie ČR. Freddie je teda opravdový a nefalšovaný detektiv! Krom toho byl též na úplně prvním sázavském táboře, takový to je pamětník!

Jirka
Sirka
Jirka
Gigina
Jíťa
Evička
Karel
Kája
Karin Bifferová
Karin
Kateřina Höferová
Kačka, Maličká
Miloš Vávra
Milda, Mildoš, ženská, 64

Milda je také táborník od mala! Velmi brzy bude příbuzným Kůči! V civilu opravuje auta a závodí na motorkách, takový je to frajer!

Míša
Gamora
Nikola Doudová
Nikča, Niklaus

Nikča též byla ještě dětským táborníkem. Pak byla prákoškou a dneska je vedoucí. Pilně studuje vysokou školu.

Ruda
Ruda
Šárka
Šáry
Tina
Tina
Václav Hůla
Venca, Djobek
Verča
Jechn
Zuzka Jechová
Zuzka

Zuza úspěšně vyjídá táborovou kuchyni od roku 2006 a nějakým zázrakem se projedla až na vysokou školu. Ve svém volnu dělá piruetky a její velkou specialitou jsou pohotové a vůbec ne zpomalené reakce.

jo a je neschopná

Praktikanti

Aneta
Anet
Anna Lešková
Anička

Anička je naše nová členka. První ostruhy získala na Minitáboře a na velkém táboře jede praktikantovat. Držíme jí palce!

Cecílie Šupková
Cilka, Cil, Potrat

Tohle je Cilka, patří do skupiny naplavenin, protože jezdí na Sázavu teprve 5. rokem, přesto se pro ní tohle místo stalo druhým domovem Má ráda kočky.. a seriály.

Daniela Moravcová
Daniela, Alanova sestra, sestra Moravcová

Danča je dvojčetem Denči a sestrou Danči. Ano, i my se v tom ztrácíme :). Další členka klanu Moravcových, též na našem táboře vyrostla a též pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Denisa Moravcová
Denča

Denča patří do klanů Moravcových, kteří u nás na táboře vyrostli. V roce 2019 jede poprvé jako člen personálu! Pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Dominik
Dum
Filip
Hugo
Natálie Archlebová
Natálka

Natálka se po Sedlišti batolila od útlého věku. Je to skvělá umělkyně, která si letos poprvé vyzkouší umění trpělivosti s dětmi v oddíle.

Roman Tůša
Románek
Tereza Albrechtová
Terka, sestra Moravcova, Alanova sestra

Ač příjmením není Moravcová, stejně do klanu navždy patří. Ano, i Terezka u nás na táboře vyrostla z mláděte do praktikanta. V roce 2019 poprvé praktikantuje, tak jí držte palce!

Verča Vojenčiaková
Verča

Vandalství

Zita Hrušková
Zita

Od jakživa jezdí Zita, náš taborovej nenasyta. Všechno vzdy řeší s klidem, náladu špatnou spraví sacharidem.

Zuzka
Štěně

Kuchyně

Anička Höferová
Jitrnice
Bára Ksandrová
Barča