Tablo vedoucích

Hlavní vedoucí

Pavel Dvořák
Dvořka, Dvorson

Oooooo velký Dvorson! Zakladatel tábora a nejhlavnější z hlavních vedoucích. Bez toho by tábor nebyl. Nejčastěji ho potkáte, jak zastavuje dopravu na Čerňáku nebo krmí štamgasty na plavečáku v Hloubětíně. Činorodý to muž! Sláva mu!

Pohlavní vedoucí

Silvie Krajsová
Stará Moja

Organizační vedoucí

David Kučera
Kůča

Kůča jezdí neskutečně dlouho. Prošel si kidem, půlčíkem, praktikantem, vedoucím a dneska dělá vedení. Bez něho si tábor těžko někdo dokáže představit. V roce 2019 se rozmnoží!

Míša Archlebová
Míša

Podpůrná organizační vedoucí

Olda Hanuš
Hagrid, Háďa

Hagrid by vlastníma rukama postavil i pyramidu a levou by stihl vztyčit Stonehenge. Můžete ho potkat na lince metra C v Praze, nikoliv v Brně. Je totiž mašinfíra! A Olda hasí plameny, po žhářích háže kameny!

Vojtěch Tranta
Vojta

 

Táborový maniak. Táborem prolezl od dítěte po vedení tábora. Z každé kraviny udělá koláčový graf nebo aspoň křivku. Všechny otravuje zápiskama, poznámkama, číslama a čárečkama. Za léto stihne tak 2 - 3 tábory. Ve volném čase hraje na všemožné hudební nástroje, chytá ryby, fandí Slavii a shání lístky na Cimrmany.

Vypichovač

Anežka Vlčková
Anežka
Barbora Vysušilová
Bára
Karolína Dědourková
Karel, Kája
Kateřina Kůželová
Kačka
Tomáš Mička
Tomáš

Tom je člen bezpečnostního sboru České republiky - je to policista a tak se nám stará o důležitou pomoc pro vedení a nejen o ní!

Zdravotník

Marie Jorníčková
Máňa

Máňp prodělala změnu z vedoucí na zdravotníka. Když zrovna nezachraňuje svět a bolavá bříška, tak ráda jí, spí a jezdí na koni.

Vedoucí

David Rábl
Dave, rabling

Dejva má každý rád. Von se nepřetrhne, ale je s nim legendární sranda a každý kid s ním chce být v oddíle. Vyrostl u nás na táboře, jak jinak a pak přivedl svojí manželku Hobita.

Jana Moravová
Džej, Janča

Janča jezdí dlouhá léta snad už od minulé dekády od roku 2008. Nyní praktikantuje, odmaturovala těší se na vysokou školu. V civilu jí můžete potkat jak si láme kosti, žebra, chrupavky a jiné části těla při baletu.

Jirka Dědourek
Jiřík

Jirka je ten z nejšikovnějších. Pokud se vám cokoliv kdykoliv rozbije, Jirka bude vědět, jak to opravit. Je to jedna z mála náplav, ale pro jeho kvality jsme ho prostě museli mezi nás přijmout. Jezdí od roku 2016.

Kateřina Michovská
Káťa

Kačka je tábornice až z dalekých Sudet od Nejdku u Karlových Varů. Na tábor s náma jezdí od mala a obrovská vzdálenost pro ní nebyl problém. Prošla si prákošením a dneska je spolehlivá vedoucí.

Lucka Palasová
Lucifer

Lůca je sázavákem od roku 2010 a prošla rolí dítěte, praktikanta a nyní jezdí jako vedoucí. Má nejlepší humor v celém táboře, směje se každý blbosti a hrozně ráda vyhrává.

Lukáš Bruder
Hobit

Jeden z manželů Bruderových. Bez svého druha Dejva by nedal ani ránu. Až si zavoláte taxi tak ho můžete potkat.

Miloš Vávra
Milda, Mildoš, ženská, 64

Milda je také táborník od mala! Velmi brzy bude příbuzným Kůči! V civilu opravuje auta a závodí na motorkách, takový je to frajer!

Míša Tokolyová
Míša

Míša je budoucí právník a je z nás zcela jistě ta nejbohatší, aspoň teda teoreticky :)). Potkáte jí učící se s jejím pejskem nebo na Karlově univerzitě. A víc psát nebudu, nechci dostat do držky.

Sára Muchnová
Sáruš

Sára jezdí už od embrya, už ani neví, kdy poprvý na táboře byla. Ceteh zná už i pozpátku a sní vám každou oplatku.

Zuzka Šlechtová
Zuzka

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Zuzka si dala loni od tábora pauzu, ale letos s náma jede. Bude praktikantovat a také pilně studuje střední školu.

Praktikanti

Adam Andrlík
Andrlik, Drahoš

Adam s námi též jezdí od 5 letého prcka. Praktikantuje už druhým rokem a rád by šel výš a výš, protože prochází změnou identity, kdy se chce stát Jiřím Drahošem, aby také mohl kandidovat na prezidenta. Je to úspěšný maturant!

Adam Drastich
Adámek Dráždich

Adámka můžete potkat buďto jak pilně studuje, prý se dokonce chystá po vzoru taťky na medicínu. Nebo ho případně můžete vidět, jak prověřuje svůj nevyčerpatelný fyzický fond na florbalovém hřišti.

Adéla Palasová
Áďa, Pinďa

Áďa je velký vtipálek a kolektivní hráč, jezdí na Sázavu už od roku 2010 a pro svou výšku si vysloužila přezdívku Pinďa.

David Dušek
Dušková

Jedno z mnoha dítek, které na našem táboře strávilo nejdeny prázdniny! Je to poctivý žák a zapálený sportovec.

Jarda Horák
Jarda

Pro Jarouškovy oči plane srdce každé! Jaroušek též v roce 2019 úspěšně odmaturoval na obchodní škole a chystá se na školu vysokou. Je to filmový a seriálový mág a má rád oldies...

Josef Staněk
Pepa

Josífek u nás též vyrostl! Praktikantuje od roku 2018. Až si necháte dovézt nákup, tak se ke kurýrovi chovejte slušně, aby pak vašemu dítěti nedal butrák, Pepa vám ho totiž může dovézt :)). 

Natálie Archlebová
Natálka

Natálka se po Sedlišti batolila od útlého věku. Je to skvělá umělkyně, která si letos poprvé vyzkouší umění trpělivosti s dětmi v oddíle.

Terezie Březinová
Březinka

Milovnice Sázavy a sportu Terezka s námi jezdí od dětských let a letos poprvé jede, jako posila do našich praktikantských řad.

Valentýna Ploskina
Válec

Valentýna praktikantuje od roku 2018. V roce 2019 úspěšně ukončila gympl a chystá se na vysokou. Ještě aby ne s její studijní morálkou!

Veronika Růžičková
Seruna

Verča je proslulá svojí pedagogickou brilantností, která se dá ilustrovat na: "Dejte si přezku za patičku!". Úspěšně odmaturovala a směřuje na vysokou školu. Hraje na kytaru!

Zuzka Jechová
Zuzka

Zuza úspěšně vyjídá táborovou kuchyni od roku 2006 a nějakým zázrakem se projedla až na vysokou školu. Ve svém volnu dělá piruetky a její velkou specialitou jsou pohotové a vůbec ne zpomalené reakce.

Kuchyně

Anička Höferová
Jitrnice
Romana Kořínková
Romča, Bobina

Vzpomínáme na... (navždy členy sázavské rodiny jsou...)

Pohlavní vedoucí

Gabča
Gabča

Organizační vedoucí

Honza
Honza
Ondra Šalda
F. X. Šalda

Vypichovač

Bára Štálová
Black Widow, Bára
Kristýna Švarcová
Karel
Lukáš
Lukáš

Zdravotník

Eliška Trtková
Eeeeeliška

Eeeeliška s námi jezdí od roku 2018 a stará se o zdraví našich táborníků a krásu našich dekorací. V civilu se též pečlivě stará o zdraví jejích pacientů.

Vedoucí

Andrea
Andrejka
Aneta
Anetka
Anicka
Anicka
Dana Moravcová
Wonderwoman, Danča

Wonderwomen  je nesmrtelnou posilou  z jiného  světa.  Se svým lasem  pravdy,  nadlidskou silou a oddaností  pro  věk je jisté, že povede oddíl  jak nejlépe umí a to právě k vítězstvím nad vším zlem  světa.

Doktor
Drasťa
Fanda
život je krásnej
Filip Drastich
Fífa/Fíla, Dráždich

"Poctivá bída"

Gabriela
Gabča
Jaroslav Kroupa
Jára

Jára s námi jezdí od jeho dvanácti let. Je to mistr instalatér, takže pokud vám někde tečou trubky, můžete si ho zavolat na pomoc! Jezdí s námi snad už od roku 2012 a v roce 2019 povýšil z prákoše na vedoucího.

Jiří Stupčuk
Freddie

Legenda se vrácí! Comback po 8 letech v exilu zažívá v roce 2019 táborová legenda Jirka Stupčuk alias Freddie Mercury! Těšíte se na jeho dokonalé imitační vystoupení skvělého Freddieho Mercuryho? A závěrečné "We are the champions" v jeho režii? My jo! V civilu není Freddie civil, nýbrž podplukovník Policie ČR. Freddie je teda opravdový a nefalšovaný detektiv! Krom toho byl též na úplně prvním sázavském táboře, takový to je pamětník!

Jirka
Gigina
Jirka
Sirka
Jíťa
Evička
Karel
Kája
Karin Bifferová
Karin
Kateřina Höferová
Kačka, Maličká
Míša
Gamora
Nikola Doudová
Nikča, Niklaus

Nikča též byla ještě dětským táborníkem. Pak byla prákoškou a dneska je vedoucí. Pilně studuje vysokou školu.

Radek Muchna
Ráďa, Zvratek

Rozhodně největší kariérista z tábora. Na táboře vyrostl, prakticky jako každý člen. A dejte si na něj bacha v roce 2018 vyhrál CETEH!

Ruda
Ruda
Šárka
Šáry
Tina
Tina
Václav Hůla
Venca, Djobek
Verča
Jechn

Praktikanti

Aneta
Anet
Anna Lešková
Anička

Anička je naše nová členka. První ostruhy získala na Minitáboře a na velkém táboře jede praktikantovat. Držíme jí palce!

Cecílie Šupková
Cilka, Cil, Potrat

Tohle je Cilka, patří do skupiny naplavenin, protože jezdí na Sázavu teprve 5. rokem, přesto se pro ní tohle místo stalo druhým domovem Má ráda kočky.. a seriály.

Daniela Moravcová
Daniela, Alanova sestra, sestra Moravcová

Danča je dvojčetem Denči a sestrou Danči. Ano, i my se v tom ztrácíme :). Další členka klanu Moravcových, též na našem táboře vyrostla a též pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Denisa Moravcová
Denča

Denča patří do klanů Moravcových, kteří u nás na táboře vyrostli. V roce 2019 jede poprvé jako člen personálu! Pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Dominik
Dum
Filip
Hugo
Roman Tůša
Románek
Tereza Albrechtová
Terka, sestra Moravcova, Alanova sestra

Ač příjmením není Moravcová, stejně do klanu navždy patří. Ano, i Terezka u nás na táboře vyrostla z mláděte do praktikanta. V roce 2019 poprvé praktikantuje, tak jí držte palce!

Verča Vojenčiaková
Verča

Vandalství

Zita Hrušková
Zita

Od jakživa jezdí Zita, náš taborovej nenasyta. Všechno vzdy řeší s klidem, náladu špatnou spraví sacharidem.

Zuzka
Štěně

Kuchyně

Bára Ksandrová
Barča