Organizační vedoucí

Jirka Dědourek

Jirka je ten z nejšikovnějších. Pokud se vám cokoliv kdykoliv rozbije, Jirka bude vědět, jak to opravit. Je to jedna z mála náplav, ale pro jeho kvality jsme ho prostě museli mezi nás přijmout. Jezdí od roku 2016. A tak už nastal čas na kariérní postup v táborové hierarchii a proto ho najdeme v řadách vedení .

Vojtěch Tranta

 

Táborový maniak. Táborem prolezl od dítěte po vedení tábora. Z každé kraviny udělá koláčový graf nebo aspoň křivku. Všechny otravuje zápiskama, poznámkama, číslama a čárečkama. Za léto stihne tak 2 - 3 tábory. Ve volném čase hraje na všemožné hudební nástroje, chytá ryby, fandí Slavii a shání lístky na Cimrmany.

David Kučera

Kůča jezdí neskutečně dlouho. Prošel si kidem, půlčíkem, praktikantem, vedoucím a dneska dělá vedení a k tomu ještě tatínka. Bez něho si tábor těžko někdo dokáže představit. 

Olda Hanuš

Hagrid by vlastníma rukama postavil i pyramidu a levou by stihl vztyčit Stonehenge. Můžete ho potkat na lince metra C v Praze, nikoliv v Brně. Je totiž mašinfíra! A Olda hasí plameny, po žhářích háže kameny!