Praktikanti

Natálie Archlebová

Natálka se po Sedlišti batolila od útlého věku. Je to skvělá umělkyně, která si letos poprvé vyzkouší umění trpělivosti s dětmi v oddíle.

David Dušek

Jedno z mnoha dítek, které na našem táboře strávilo nejdeny prázdniny! Je to poctivý žák a zapálený sportovec.

Anna Lešková

Anička je naše nová členka. První ostruhy získala na Minitáboře a na velkém táboře jede praktikantovat. Držíme jí palce!

Tereza Albrechtová

Ač příjmením není Moravcová, stejně do klanu navždy patří. Ano, i Terezka u nás na táboře vyrostla z mláděte do praktikanta. V roce 2019 poprvé praktikantuje, tak jí držte palce!

Daniela Moravcová

Danča je dvojčetem Denči a sestrou Danči. Ano, i my se v tom ztrácíme :). Další členka klanu Moravcových, též na našem táboře vyrostla a též pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Denisa Moravcová

Denča patří do klanů Moravcových, kteří u nás na táboře vyrostli. V roce 2019 jede poprvé jako člen personálu! Pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Valentýna Ploskina

Valentýna praktikantuje od roku 2018. V roce 2019 úspěšně ukončila gympl a chystá se na vysokou. Ještě aby ne s její studijní morálkou!

Zita Hrušková

Od jakživa jezdí Zita, náš taborovej nenasyta. Všechno vzdy řeší s klidem, náladu špatnou spraví sacharidem.

Josef Staněk

Josífek u nás též vyrostl! Praktikantuje od roku 2018. Až si necháte dovézt nákup, tak se ke kurýrovi chovejte slušně, aby pak vašemu dítěti nedal butrák, Pepa vám ho totiž může dovézt :)).