Praktikanti

Bernard Lenartovic

Bert se k nám dostal již kdysi dávno , při migraci ze severu . Nevíme proč si vybral zrovna Sázavu na své daleké cestě , ale nějak jsme mu přirostli k srdci a tak zas a znovu jede s námi jako praktikant .

Ondřej Skowronek

Náš maják společnosti, který přijíždí až z daléké exotické Ostravy, aby se chopil role praktikanta již po několikáté vzhledem k tomu že se osvědčil že je to muž na správném místě . 

Adéla Hanušová

Naše odrostlé dítě s uměleckou dušičkou a neustálým úsměvem na tváři. Milovnice těch nejmladších chatiček, pro které by se rozdala.

Magdaléna Hanušová

Jedna z protekčních harantů, který se na Sázavě potácel aniž by ještě pořádně uměli chodit! Naštěstí se chodit naučila a prošla si už praktikantstvím a letos může své zkušenosti zůžitkovat v dalším roku v roli praktikantky .

Nikola Vojenčiaková

Energická , nápaditá , usměvavá a pro každou srandu ? Ano toto jsou kvality kterými NIkča disponuje a nejenom proto ale i z lásky k Sázavě ji i letos uvidíme jako praktikantku . 

Anna Dvořáková

Netřeba představovat...naše malá hvězdička, která nám na Sázavě září už sakra dlouho a letos se blýskne jako praktikantka.

Martin Kostka

I když mladý , již zkušený praktikant v našich řadách je nepochybně Marťas . Prvním rokem bezproblémově proplul a zjistil vše co musí vědět proto aby mohl letos zazářit . Stane se letos světluškou ?