Praktikanti

Anna Lešková

Anička je naše nová členka. První ostruhy získala na Minitáboře a na velkém táboře jede praktikantovat. Držíme jí palce!

Tereza Albrechtová

Ač příjmením není Moravcová, stejně do klanu navždy patří. Ano, i Terezka u nás na táboře vyrostla z mláděte do praktikanta. V roce 2019 poprvé praktikantuje, tak jí držte palce!

Zuzka Šlechtová

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Zuzka si dala loni od tábora pauzu, ale letos s náma jede. Bude praktikantovat a také pilně studuje střední školu.

Daniela Moravcová

Danča je dvojčetem Denči a sestrou Danči. Ano, i my se v tom ztrácíme :). Další členka klanu Moravcových, též na našem táboře vyrostla a též pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Denisa Moravcová

Denča patří do klanů Moravcových, kteří u nás na táboře vyrostli. V roce 2019 jede poprvé jako člen personálu! Pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Valentýna Ploskina

Valentýna praktikantuje od roku 2018. V roce 2019 úspěšně ukončila gympl a chystá se na vysokou. Ještě aby ne s její studijní morálkou!

Zita Hrušková

Od jakživa jezdí Zita,
náš taborovej nenasyta.
Všechno vzdy řeší s klidem,
náladu špatnou spraví sacharidem.

Josef Staněk

Josífek u nás též vyrostl! Praktikantuje od roku 2018. Až si necháte dovézt nákup, tak se ke kurýrovi chovejte slušně, aby pak vašemu dítěti nedal butrák, Pepa vám ho totiž může dovézt :)). 

Adéla Palasová

Áďa je velký vtipálek a kolektivní hráč, jezdí na Sázavu už od roku 2010 a pro svou výšku si vysloužila přezdívku Pinďa.

Jarda Horák

Pro Jarouškovy oči plane srdce každé! Jaroušek též v roce 2019 úspěšně odmaturoval na obchodní škole a chystá se na školu vysokou. Je to filmový a seriálový mág a má rád oldies...