Vedoucí

Anežka Vlčková

Mladá , sličná a študovaná slečna , (paní) která nedopustí prohru za žádných okolností? I tak se dá stručně popsat tato vůdčí osobnost jenž se letos představí v roli vedoucí .  Využije své vůdčí schopnosti a znalosti k letošní výhře ? To se zanedlouho uvidí .

Zuzka Šlechtová

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Je to mladá ambiciozní slečna na prahu dospělosti díky ukončení studia . Jak se na ní podepsal dospělý život zjistíme zanedlouho na Sázavě !!!

Josef Staněk

Josífek u nás též vyrostl! praktikantoval od roku 2018 a nyní je už druhým rokem oddílákem tělem i duší. Bohužel už nákupy nevozí , ale vzhledem k jeho zálibě v řízení ho můžete náhodně potkávat napříč republikou .

Adéla Palasová

Áďa je velký vtipálek a kolektivní hráč, jezdí na Sázavu už od roku 2010 . I když malá vzrůstem o to větší svým srdcem a nasazením . 

Jaroslav Kroupa

Jára s námi jezdí od jeho dvanácti let. Je to mistr instalatér, takže pokud vám někde tečou trubky, můžete si ho zavolat na pomoc! Jezdí s námi snad už od roku 2012 a v roce 2019 povýšil z prákoše na vedoucího.

Sára Muchnová

Sára jezdí už od embrya, už ani neví, kdy poprvý na táboře byla. Ceteh zná už i pozpátku a sní vám každou oplatku.

Lukáš Bruder

Bývalý vedoucí který si prošel tvrdým tréninkem na animátora se vrací v roli oddílového vedoucího pln nápadů a odhodlání dokázat že na to stále má .

Zuzka Jechová

Zuza úspěšně vyjídá táborovou kuchyni od roku 2006 a nějakým zázrakem se projedla až na vysokou školu. Ve svém volnu dělá piruetky a její velkou specialitou jsou pohotové a vůbec ne zpomalené reakce.

jo a je neschopná

Jana Moravová

Janča jezdí dlouhá léta snad už od minulé dekády od roku 2008. Nyní je již druhým rokem vedoucí. V civilu jí můžete potkat jak si láme kosti, žebra, chrupavky a jiné části těla při baletu a fňuká nad vysokoškolskym studiem.