Vedoucí

Zuzka Šlechtová

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Je to mladá ambiciozní začínající tudentka práv, snad ji to nadšení vydží stejně, jako její láska k Sázavě!

Josef Staněk

Josífek u nás též vyrostl! Praktikantuje od roku 2018 a nyní si vyzkouší roli vedoucího. Až si necháte dovézt nákup, tak se ke kurýrovi chovejte slušně, aby pak vašemu dítěti nedal butrák, Pepa vám ho totiž může dovézt :)). 

Jaroslav Kroupa

Jára s námi jezdí od jeho dvanácti let. Je to mistr instalatér, takže pokud vám někde tečou trubky, můžete si ho zavolat na pomoc! Jezdí s námi snad už od roku 2012 a v roce 2019 povýšil z prákoše na vedoucího.

Jirka Dědourek

Jirka je ten z nejšikovnějších. Pokud se vám cokoliv kdykoliv rozbije, Jirka bude vědět, jak to opravit. Je to jedna z mála náplav, ale pro jeho kvality jsme ho prostě museli mezi nás přijmout. Jezdí od roku 2016.

Sára Muchnová

Sára jezdí už od embrya, už ani neví, kdy poprvý na táboře byla. Ceteh zná už i pozpátku a sní vám každou oplatku.

Zuzka Jechová

Zuza úspěšně vyjídá táborovou kuchyni od roku 2006 a nějakým zázrakem se projedla až na vysokou školu. Ve svém volnu dělá piruetky a její velkou specialitou jsou pohotové a vůbec ne zpomalené reakce.

jo a je neschopná

Jana Moravová

Janča jezdí dlouhá léta snad už od minulé dekády od roku 2008. Nyní je již druhým rokem vedoucí. V civilu jí můžete potkat jak si láme kosti, žebra, chrupavky a jiné části těla při baletu a fňuká nad vysokoškolskym studiem.