Přihlašování a CETEH 2016

Vážení rodičové,

moc se těšíme na přihlášení Vašich ratolestí na náš letní turnus dětského tábora, které započne právě dnešního dne 3.2.2016 ve 23:59. Rozhodli jsme se, pokud chcete, zapojit i Vás do výběru letošní celotáborové hry, tudíž pokud máte svůj nápad nebo chcete podpořit nějaký z našich, čekáme Vaše komentáře nebo mailové hlasy na tabornadvorku@seznam.cz.

Témata CETEHů:

- Vytvoři si vlastní Sázavský stát nebo království s vlastními známkami, zákony, institucemi, průkazy, policí a budeme se především královsky bavit.

- V jednotlivých epochách navštívíme důležité události v dějinách 20. století (století páry :-D). Takový stroj času do dob nedávno minulých zábavnou a hlavně poučnou formou

- Jurský Park Jednotlivé oddíly dští si budou po dobu 14 dní tvořit svůj vlastní Jurský park, bádat po kořenech a původu dinosaurů, vychovávat si svého dinosaura a budovat skutečný zábavní park. Celé téma je pojato především zábavnou formou současné doby s poučným nádechem doby před miliony lety. Co jiného by mělo vaše ratolesti nadchnout, než právě dinosauři?

- Příběh hraček - každý má svojí oblíbenou hračku, na kterou nikdy nezapomněl, co takhle kdyby všechny ožily právě na Sázavě?