Spustili jsme přihlašování

Vážení rodičové, srdečně vás opět zdravíme v novém roce . Přejeme do nového, těžkého roku 2023 hlavně zdraví vám a vašim blízkým, lásku, pohodu a klid.

               Přípravy na letošní tábor a minitábory jsou již v plném proudu, tak si vás dovoluji informovat o základních akcích. Samozřejmě podrobné informace obdržíte před konkrétní akcí. Sledujte prosím pravidelně naše stránky.

               Nejprve začnu nepříjemnou zprávou ( se kterou se ostatně setkáváte téměř všude v každodenním životě). Na základě velkého zdražení všeho, jsme i my byli nuceni, po důkladném srovnání s cenami jiných táborů, zdražit tábor ( třeba cena proudu stoupla o 100%, tudíž se bavíme o částce převyšující čtvrt milionu). Ale snažili jsme se, abychom i nadále byli táborem s lehce podprůměrnou cenou, ale nadprůměrným programem smiley. Takže cena letošního velkého tábora II. turnusu ( 15.-.29.7.2023) bude 7.460 Kč. Dobrou zprávou je, že jsme se se shodli na možnosti splátek, abychom opět umožnili co největšímu počtu dětí pobyt na našem-vašem táboře. Vše po dohodě s hlavním vedoucím Pavlem Dvořákem, tel.: 602 247 226. Je nám jasné, že díky současné situaci je částka velká, ale věřte, že pokud zůstanou děti doma, bude pro vás částka dvojnásobná, neboť děti nebudou chtít o prázdninách sedět doma, vy přijdete o dovolenou a budou ochuzeny o pobyt v přírodě bez telefonu a PCsmiley

Jarní minitábor (6.-10.4.2023) a podzimní minitábor ( 27.9.-1.10.2023) budou za svornou cenu 2.100 Kč.

Během února uveřejníme téma letošní celotáborové hry, ale už teď mohu slíbit, že to bude opět bomba. Obecně jsme letos vymysleli několik novinek, kdy se snažíme jednak vrátit ke kořenům tohoto turnusu, ale zároveň jít s dobou. Nechte se překvapit! Například bychom vás rádi informovali o všech našich akcích mailem a také vás trošku vtáhli do dění a přípravy tábora. Vaše názory nás zajímají.

No a závěrem pro ty, kteří by měli zájem jet na tábor a obohatit náš kolektiv, rádi vás uvítáme.            

Informace popřípadě podá kdykoliv Dvořka na telefonu: 602 247 226.

Krásný den a těšíme se na děti.

                                     Kolektiv tábora