Už jsme zase brzo doma,

hrozně to letí...

Vrátili jsme se z puťáku a už je čtvrtek a za dva dny frčíme domů. Třetí turnus se už třese na tábořiště a skoro by nás vyháněli :).

Co se dělo?

Tak hlavně jsme byli v úterý v aquaparku, to bylo samozřejmě monstrozně dobrý, protože jsme se celý den rachtali ve vodě s vedoucíma a ostatníma dětma a pořád jsme jezdili na tobogánech!

Předtím v pondělí jsme si vyráběli raketu, kterou jsme vystřelovali z rampy a stihli jsme si i vyzvat dětský tábor ze Šternberka v orientačním běhu. To byla pro nás novinka, ale troufám si tvrdit, že jsme obstáli!

Středa byla ve znamení stavby lunárních vozidel, které měly obstát v náročné zkoušce terénem našeho sázavského krpálu a prakticky všechny byly úspěšné!
Do toho jsme si ještě všechny oddíly zkusily navigaci v krajině triangulací polohy pomocí dvou azimutů. To nám teda moc nešlo, ale do příštího roku se to určitě doučíme! Kdo by věřil tomu, že ta divná věc azimut může být k něčemu opravdu dobrá, pokud se někdy ztratíme.

Dneska máme pouť, odpoledne si uvaříme astrokaši, kterou jedí kosmonauti na Mezinárodní vesmírné stanici a večer nás čeká překvapení, které nám teda nikdo zatim nevyzradil, tak nemůžu být sdílnější, ale prý přistanou nějaké fotky :).

Jinak koukejte na fotky.tabornadvorku.cz, tam přibydou další snímky!

Tak za dva dny na Budějárně!
Vaši kidi